The Dark Hunters


  • Index
  •  » Ogolne
  •  » Skladki, Oblegi i tym podobne...

#1 2008-09-01 12:55:37

methyl

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 3
Punktów :   

Skladki, Oblegi i tym podobne...

Wiec zaczne od tego ze juz pare osob z klanu polecialo. M.in. Domestos po 9 dniach nieobecnosci !!! (slownie: dziewieciu). Teraz sprawa skladek. Ci co zaplacili nie mam do nich nic... ale do tej drugiej "polowy" mam pare zdan do powiedzenia. Czy to tak trudno w tygodniu te 150 pr jakos zdobyc ? Nawet bez premium i innych udogodnien to jest mniej niz 1 dzien grania... co ja mowie.. mniej niz 6 godzin na pewno... A te 150 pr to naprawde malo... za te skladki conajwyzej kupimy 2x zwylke palki klanu... stawki podnosze przynajmniej do 200pr... Nastepna sprawa to rozwoj postaci... przymknolem na to oko ale chyba nie potrzebnie... Chyba 6/20 os w klanie rozwijalo postac o te 2 pkt jak nie wiecej... a reszta co ? Czasu nie ma ? Ja nie mowie grac w BW 24/7 ale te 2 pkt to malo... Jutro nastepne osoby poleca jak nie dzisiaj... Moze to was troche obudzi...
Pozdrawiam Methyll

P.S. To juz nie sa zarty ;/

Offline

 

#2 2008-09-03 19:52:20

DearDevil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 10
Punktów :   

Re: Skladki, Oblegi i tym podobne...

osobiscie wsztrzymuje sie od kolejnej wplaty dopoki zk nie wroci...... a co do wyrzucania ludzi... i tak sami odchodza....

Offline

 

#3 2008-09-04 15:10:08

methyl

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Skladki, Oblegi i tym podobne...

I w tym jest problem... Przez pierwsze dni przestrzegaja regulamin... a potem robia co chca i jeszcze maja do mnie pretensje ze przegrywamy oblegi...

Offline

 
  • Index
  •  » Ogolne
  •  » Skladki, Oblegi i tym podobne...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apokalipsa2012.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.naruto-gn.pun.pl www.shinigami.pun.pl www.5imt2.pun.pl